LDKTA pārstāve, deju un kustību terapeite Majore-Dūšele ievēlēta Eiropas deju un kustību terapijas asociācijas valdē.


Lepojamies, ka mūsu deju un kustību terapeite Indra Majore-Dūšele, ir ievēlēta Eiropas deju un kustību terapijas asociācijas (EDMTA) valdē, kurā viņa būs atbildīga par Komunikācijas sadaļu. 

Indra ir ieguvusi maģistra grādu psiholoģijā un veselības aprūpē un ir doktorante, psiholoģe, sertificēta deju kustību terapeite, supervizore, pasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē. Viņa ir viena no DKT pionierēm Latvijā, Latvijas Deju kustību terapijas asociācijas pirmā prezidente (2007 - 2014), DKT specializācijas mākslas terapijas maģistra programmas vadītāja Rīgas Stradiņa universitātē (2009-2023) un no 2012. gada - Latvijas nacionālā DKT pārstāve EDMTA asociācijā, no 2016. gada uzņemoties atbildību par EDMTA dalības komiteju. Indra ir daudzu publikāciju autore un grāmatu līdzautore DKT, psihoterapijā un veselības psiholoģijā. Viņa ir bijusi vieslektore mākslas terapijas studiju programmās Lielbritānijā, Lietuvā un Igaunijā. Kā DKT Indra šobrīd strādā privātpraksē. Viņa ir arī apzinātības skolotāja un Vipassana meditācijas praktizētāja 25 gadus.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FeuropeanADMT%2Fposts%2Fpfbid0aVjEQDibC1S92tnoSxo2XFbUDGFpLWM9EN1e75kn2NmprEMDSTBLhVNgwUUzAU7cl&show_text=true&width=500" width="500" height="558" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Atpakaļ