LIENE ĶINCE

Nesertificēta deju un kustību terapeite, deju un ritmikas pedagogs, veselības aprūpes koordinātors, vieslektore RPIVA

Pilsēta: Jelgava

E-pasts: lienekince@inbox.lv

Tel.: 26455053

Strādā ar: bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī no psihoaktīvām vielām atkarīgu pilngadīgu personu sociālās rehabilitācijas programmā

Darba valoda: LV

Darba vieta: Jelgavas sociālās aprūpes dienas centrs "Integra" ar jauniešiem un pieaugušajiem.

 

Pieredze: 

  • Jelgavas 1. internātpamatskola. Amats: klases audzinātāja draugu klasei, deju un kustību terapeita prakse (darbs ar bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem) (2013. – 2015.gads).
  • Jelgavas sociālo lietu pārvalde. Amats: piesaistītais speciālists – deju un kustību terapeite, konsultācijas un semināri vecākiem, kuriem aug ģimenē bērni ar īpašām vajadzībām (2013. – līdz šim brīdim).
  • VSIA „Slimnīca „Ģintermuiža””, Sociālās ilgstošās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa, ambulatorā nodaļa. Amats: Deju un kustību terapeite (kopš 2015.gada aprīļa).
  • Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija. Amats: Docētāja (kopš 2015.gada augusta), lekcijas dejas anatomijā un dejas terapijā


Mērķi un intereses: 

Sevis pilnveidošana sociālajā un veselības aprūpes sfērā, mākslā, epilepsijas pacientu dzīves kvalitātes uzlabošana, dienas terapijas un brīvā laika pavadīšanas centra izveide epilepsijas pacientiem. 

Aicinu epilepsijas slimniekiem rakstīt man un dalīties ar savu pieredzi šajā saslimšanā, lai mēs kopā varētu pētīt, pieredzēt un veidot atbalstošu vidi visiem epilepsijas slimniekiem, kuriem tas ir nepieciešams.

"...itin neviens cilvēks pasaulē nav puteklis. Neviens nav lieks un izraidīts. Katrs ir savā vienīgajā vietā, laikā un misijā. Un katrs ir nenovērtējami svarīgs." (Gundega Repše)