Sekojiet līdzi deju un kustību terapijas aktualitātēm LDKTA biedru veidotajā lapā sociālajā tīklā
 www.facebook.com/DejuKustibuTerapija/

 

 

Apmācību seminārs "Kustību risku izvērtējums pacientiem rehabilitācijā"

Aicinām visus LDKTA, LMTAA biedrus un citus interesentus nostiprināt un paplašināt savas jau esošās zināšanas darbā ar dažādām pacientu grupām rehabilitācijā, lai pilnveidotu savu darbu un nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu pakalpojumu tā ņēmējiem.
Seminārs norisināsies 2 dienas  21. oktobrī un 11. novembrī.

1. tikšanās reize būs veltīta vairāk teorētiskam apskatam, bet 2. reize - vairāk praktiskam treniņam.
Ir iespēja pieteikties tikai uz vienu no semināra dienām, kaut lielāks ieguvums, protams, būtu no abu dienu apmeklējuma.
Norises vieta: Baltā iela 10, Iļģuciems, Rīgas Valdorfskolas telpās.
Pieteikšanās pa dktmeistarklases@gmail.com vai zvanot 26984995 (Linda Kante).

Vairāk informācijas šeit

  

Atvērtās deju un kustību terapijas grupas Rīgā

Uz deju un kustību terapijas grupu tiek aicināti piedalīties tie, kam ir interese un vajadzība atbrīvoties, izpaust sevi radoši, izpētīt savu ķermeni, jūtas un iekšējos procesus. 
Grupas nodarbību laikā pievērsīsim uzmanību arī tam, kā mēs veidojam kontaktu un attiecības ar citiem, kā es pats ar to jūtos. Pētīsim mūsu robežas un apgūsim prasmes atslābināties. 
Nodarbības notiek katru sestdienu plkst. 11:00 - 13:00 un ceturtdienu plkst. 18:00 - 20:00
Adrese: Pulkveža Brieža iela 15A , dz. 106.

Nodarbības vada sertificēta deju un kustību terapeite, Psihoorganiskās analīzes (POA) psihoterapijas speciāliste, psiholoģe Lidija Naumova. Ar grupām strādā kopš 2009. gada.

Pieteikšanās zvanot pa tālr. 29605089 vai rakstot uz lidija.naumova@inbox.lv


Tiešsaistē skatāma filma "Resilient Lives: Building Strength Through Dance Movement Therapy"

Filma uzņemta 1. Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas konferences laikā Rīgā, 2014. gada 26.-27.septembrī.

Konferenci rīkoja Eiropas Deju un kustību terapijas asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Mākslas terapijas programmu un Latvijas deju un kustību terapijas asociāciju.

Filmas režisore un producente Kate Pāvula.

Filma atrodama šeit 

 

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijai (LDKTA) 10 gadi!

15. - 16. jūlijā LDKTA atzīmēja savus pirmos aizvadītos 10 pastāvēšanas gadus, to svinot ar bagātīgu meistarklašu programmu, daloties uzkrātajās zināšanās, spriežot par nepieciešamajiem asociācijas attīstības virzieniem turpmāk, kā arī ēdot svētku kūku!
Svinības norisinājās brīnišķīgā vietā - Turaidā, viesu namā "Turaidas Roze".

Liels Paldies Rīgas Domes Labklājības departamentam par finansiālu atbalstu, kas ļāva šim pasākumam būt tik plašam, piesātinātam un profesionāli bagātinošam.

Priekā!

  

 

Psihosociālās rehabilitācijas programma "Spēka Avots"

"Spēka Avots" ir biedrības "Dzīvības koks" piecu dienu psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem, kurus skāris vēzis. Tas ir process, kura laikā cilvēks iemācās sadzīvot ar sevi un savu diagnozi, uzkrāj spēkus un enerģiju, lai spētu palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem.
Biedrības "Dzīvības koks" nometnes notiek līdz novembra sākumam! Vairāk šeit

Programmās līdzdarbojas arī deju un kustību terapeiti.
Darbā ar onkoloģijas pacientiem deju un kustību terapija ir rekomendējama, ja ir ķermeņa tēla traucējumi, nogurums, trauksme, emocionāls distress, bailes un depresijas simptomi.

 

 

Deju un kustību terapija jaunajām māmiņām ar mazuļiem

Kā lai atšķir bērna raudas? Viņš raud, jo grib ēst? Sāp vēders? Grib gulēt? 
Nāciet abi uz deju un kustību terapiju jaunajām māmiņām ar mazuļiem un drošā, terapeitiskā vidē mācīsimies saprast savu bērnu un ne tikai.
Deju un kustību terapijas grupa notiek katru otrdienu pl.13.30 - 15.00 Lāčplēša ielā 38 (VCA poliklīnkas "Pulss 5" telpās), 4. st., 411. telpā. Iepriekšēja pieredze deju un kustību terapijā NAV nepieciešama. Uz grupu aicināta ikkatra māmiņa, kuras mazulis vēl iepazīst telpas zemo līmeni.
Grupu vada sertificēta deju un kustību terapeite, fizioterapeite un praktizējoša dūla (apmācībā) Linda Kante. Vairāk par grupu lasi šeit.

 

Deju un kustību terapija topošajām māmiņām Rīgā

Happy pregnant womanDeju un kustību terapijas grupa topošajām māmiņām - lieliska iespēja iegūt kvalitatīvu un profesionālu atbalstu gaidību laikā, jēgpilni izkustoties, veltot pilnvērtīgu laiku sev un savam bērniņam, piedzīvojot krāšņus, radošus mirkļus un emocionālu piepildījumu.

Grupu vada sertificēta deju un kustību terapeite Linda Kante

Grupa notiek katru otrdienu pl.18.00- 19.30 Lāčplēša ielā 38 (VCA poliklīnkas "Pulss 5" telpās), 4.st., 411. telpā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Vairāk par grupu šeit

 

Rīta grupa ķermeņa enerģētiskai uzlādēšanai 

Šī programma sevī ietver ci-gun, austrumu cīņas un deju un kustību terapijas metodes. Grupa noteik Rīgā otrdienās un ceturdienās

plkst. 7:00 līdz 8:00

Grupu vada sertificēta deju un kustību terapeite Lidija Naumova

Vairāk par grupu šeit.