Sekojiet līdzi deju un kustību terapijas aktualitātēm LDKTA biedru veidotajā lapā sociālajā tīklā www.facebook.com/DejuKustibuTerapija/

 

 

“IEVAINOJAMĪBAS TRAUSLAIS SKAISTUMS: butō un deju un kustību terapijas metodes”
praktisko semināru cikls

Sertificēta deju un kustību terapeite- Simona Orinska- aicina uz praktisko semināru ciklu, kura laikā būs iespēja izpētīt savu emocionālo ievainojumu, izmantojot gan veselības aprūpes sistēmā atzītas deju un kustību terapijas, mākslu terapijas metodes, gan butō deju. Tieši butō deja, kas radusies japāņu kultūrā kā reakcija uz kara traumatisko pieredzi, par ļoti svarīgu komponentu uzskata ievainotās, skumjās un vājās personības daļas atzīšanu. Mūsu ievainojums ir kaut kas trausls un jūtīgs, taču tam piemīt arī neparasts skaistums un vērtība, gluži kā unikālam dārgakmenim. Ja mēs spējam šo dārgakmeni ieraudzīt un pieņemt kā savu, tas ir ceļš uz veselumu un sevis pieņemšanu.

SEMINĀRU TĒMAS:

 • 9.maijs plkst. 19:00-21:15 
  Iepazīšanās. Sava emocionālā ievainojuma apzināšanās - mākslu terapijas metodes.
 • 16.maijs plkst. 19:00-21:15 
  Darbs ar ievainojumu – butō un deju un kustību terapijas tehnikas. 
 • 23.maijs plkst. 19:00-21:15 
  Darbs ar ievainojumu – butō un deju un kustību terapijas tehnikas.
 • 30.maijs plkst. 19:00-21:15 
  Darbs ar ievainojumu – butō un deju un kustību terapijas tehnikas. Noslēdzošā refleksija un noslēgums.
PIETEIKŠANĀS lūgums atsūtīt kontaktinformāciju un pieteikuma vēstuli līdz 7.maijam uz e-pastu: maatelpa@gmail.com. Lūgums rezervēt laiku un vienoties ar grupas vadītāju par individuālām bezmaksas pārrunām (apm. 30 min).
DALĪBAS MAKSA 60 eur.
NORISES VIETA MĀ TELPA – mākslu terapijas, mākslinieku rezidenču un izglītības centrs. Adrese: Rīga, Miera iela 15 (ieeja no pagalma, 2 stāvs).
Vairāk informācijas meklē šeit.
 

MEISTARKLASE

~ Psihoorganiskās analīzes konceptu un deju un kustību terapijas sintēze profesionālajā darbībā ~

Piedāvā sertificēta mākslas terapeite ar psihoorganiskās analīzes terapeita izglītību- Lidija Naumova

Piedāvātās meistarklases saturs ir balstīts psihoorganiskās analīzes teorētiskajos konceptos, psihiskās attīstības ciklā jeb, tā saucamajā, aplī, kurš sastāv no 9 neatkarīgi noritošiem attīstības procesa posmiem, kuru savstarpējais pēctecīgums ir obligāts psihiskās attīstības priekšnoteikums. Tiks sniegts katra attīstības punkta teorētiskais apskats un deju un kustību terapijas tehnikas atbilstoši katra attīstības punkta vajadzību/ mērķu sasniegšanai.

Dalību meistarklasē var pieteikt ikviens interesents.

KAD: 21. maijs

KUR: Pulkveža Brieža ielā 15a, Rīga

CIKOS: pl.18.00- 21.00

DALĪBAS MAKSA: 30 eiro

PIETEIKŠANĀS: pie Lidijas personiski pa e-pastu lidija.naumova@inbox.lv vai zvanot uz 29605089.

  

Deju un kustību terapija psihosociālās rehabilitācijas programmas "Spēka Avots" nometnēs

Arī mūsu asociācijas deju un kustību terapeiti ar lielu atdevi šogad strādāja ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "DZĪVĪBAS KOKS" rīkoto nometņu dalībniekiem un guva visaugtāko novērtējumu un nometņu dalībnieku pateicību.

Deju un kustību terapija ir pasaulē atzīta metode darbā ar onkoloģijas diagnožu pacientu grupu, tam ir plašs, pierādījumos un izpētē balstīts zinātnisks pamatojums. Šoreiz darbam "Dzīvības koka" dalībnieku nometnēs pieteicās 5 kolēģes - Lidija Naumova, Zanda Lauva, Sandra Mihailova, Ieva Rasa un Solvita Sonja Zemite, kopumā vadot nodarbības 12 nometnēs. Ar gandarījumu par paveikto un laba vēlējumiem visiem, kas meklē un rod dažādus ceļus, kā saglabāt, nostiprināt un uzlabot savu veselību!

 

 

Deju un kustību terapija grūtniecēm Rīgā

Deju un kustību terapijas grupa topošajām māmiņām - lieliska iespēja iegūt kvalitatīvu un profesionālu atbalstu gaidību laikā, jēgpilni izkustoties, veltot pilnvērtīgu laiku sev un savam bērniņam, piedzīvojot krāšņus, radošus mirkļus un emocionālu piepildījumu, kā arī iegūstot citu topošo māmiņu atbalstu un kopības izjūtu, draudzību, kas saglabājas ārpus DKT sesijām un pat pēc bērniņa piedzimšanas.

Grupu vada sertificēta deju un kustību terapeite, praktizējoša dūla apmācībā, fizioterapeite Linda Kante

Grupa notiek katru otrdienu plkst. 18:00 - 19:30 Lāčplēša ielā 38 (VCA poliklīnkas "Pulss 5" telpās), 4.st., 411. telpā. Pirms grupas uzsākšanas, pienākas viena bezmaksas iepazīšanās tikšanās reize. Vairāk par grupu šeit

 

 

 Deju un kustību terapijas grupas Rīgā

Uz deju un kustību terapijas grupu tiek aicināti piedalīties tie, kam ir interese un vajadzība atbrīvoties, izpaust sevi radoši, izpētīt savu ķermeni, jūtas un iekšējos procesus. 
Grupas nodarbību laikā pievērsīsim uzmanību arī tam, kā mēs veidojam kontaktu un attiecības ar citiem, kā es pats ar to jūtos. Pētīsim savas robežas un apgūsim prasmes atslābināties. 
Tiek komplektētas 2 grupas-  

 • sestdienu grupa plkst. 11:00 - 13:30 (uzsāk savu darbību 14. aprīlī un noslēdz to 16. jūnijā) un 
 • ceturtdienu grupa plkst. 18:00 - 20:30 (uzsāk savu darbību 5. aprīlī un noslēdz to 7. jūnijā).
  Nodarbības notiek saskaņā ar slēgtās grupas principu.

Adrese: Pulkveža Brieža iela 15A , dz. 106.

Nodarbības vada sertificēta deju un kustību terapeite, Psihoorganiskās analīzes (POA) psihoterapijas speciāliste, psiholoģe Lidija Naumova. Ar grupām strādā kopš 2009. gada.

Pieteikšanās un jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 29605089 vai rakstīt uz lidija.naumova@inbox.lv

 


Tiešsaistē skatāma filma "Resilient Lives: Building Strength Through Dance Movement Therapy"

Filma uzņemta 1. Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas konferences laikā Rīgā, 2014. gada 26.-27.septembrī.

Konferenci rīkoja Eiropas Deju un kustību terapijas asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Mākslas terapijas programmu un Latvijas deju un kustību terapijas asociāciju.

Filmas režisore un producente Kate Pāvula.

Filma atrodama šeit 

 

 

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijai (LDKTA) 10 gadi!

15. - 16. jūlijā LDKTA atzīmēja savus pirmos aizvadītos 10 pastāvēšanas gadus, to svinot ar bagātīgu meistarklašu programmu, daloties uzkrātajās zināšanās, spriežot par nepieciešamajiem asociācijas attīstības virzieniem turpmāk, kā arī ēdot svētku kūku!
Svinības norisinājās brīnišķīgā vietā - Turaidā, viesu namā "Turaidas Roze".

Liels Paldies Rīgas Domes Labklājības departamentam par finansiālu atbalstu, kas ļāva šim pasākumam būt tik plašam, piesātinātam un profesionāli bagātinošam.

Priekā!

  

 

Deju un kustību terapija jaunajām māmiņām ar mazuļiem

Šajās DKT sesijās tiek dots laiks un telpa māmiņu iekšējo resursu atjaunošanai un radošai mijiedarbībai ar savu mazuli un apkārtesošajiem dalībniekiem. Ir laiks gan sarunām, gan kustībai, dejām un relaksācijai.
Katras sesijas plāns tiek veidots atkarībā no grupas aktuālajām vajadzībām.
Deju un kustību terapijas grupa notiek katru ceturtdienu pl.14.30 - 16.00 Lāčplēša ielā 38 (VCA poliklīnkas "Pulss 5" telpās), 4. st., 411. telpā. Iepriekšēja pieredze deju un kustību terapijā NAV nepieciešama. Uz grupu aicināta ikkatra māmiņa, kuras mazulis ir vecumā +/-7-15 mēneši.
Grupu vada sertificēta deju un kustību terapeite, fizioterapeite un praktizējoša dūla (apmācībā) Linda Kante. Vairāk par grupu lasi šeit.